Wersja dokumentu 

1

Data obowiązywania

01.01.2023 r. 

Polityka opinii reguluje zasady dodawania, publikowania oraz weryfikowania opinii dotyczących produktów lub usług oferowanych przez Patrycję Mikułę prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Doradca podatkowy Patrycja Mikuła pod adresem ul. Piekary 11/31, 70-104 Szczecin NIP 8561685264, REGON 320258200 w serwisie Prawapodatnika, wizytówce google oraz w mediach społecznościowych.

Chcę uczciwie komunikować się z Tobą, z tego tez względu poniżej znajdziesz informacje dotyczące zasad publikacji i weryfikacji opinii.

Opinią jest fragment informacji (wypowiedź) umieszczony w serwisie www.prawapodatnika.pl, wizytówce gogle oraz w mediach społecznościowych dotyczący produktu lub usługi ściśle powiązany z jego subiektywnym spojrzeniem.

Opinie prezentowane na stronie

Prezentowane opinie dot. współpracy  w zakresie świadczonych usług, jak i produktów.

Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne i dokładamy wszelkich starań, aby były one oparte na rzeczywistych odczuciach klientów, z którymi współpracujemy.  Jeżeli podane opinie są niestosowne, naruszają czyjeś dobra osobiste lub dobre obyczaje przysługuje prawo odmowy publikacji opinii.

W jaki sposób weryfikujemy opinie?

Prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy z nami. 

W celu weryfikacji opinii weryfikujemy m.in. czy adres e-mail podany podczas dodawania opinii jest zgodny z adresem e-mail użytym do realizacji usługi lub zakupu produktu.

Weryfikacja opinii odbywa się również poprzez m.in. kontakt osobami, które je wystawiły z podziękowaniem czy prośbą o zgodę na publikację opinii. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, nie zamieszczamy jej na stronie. 

W razie pytań, zawsze możesz się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy.